Skip to content

O firmie

Zakład Mechanika Pojazdowa Meres Kazimierz został założony w 1992 roku i od tego czasu mieści się w Łączanach. Specjalizujemy się w mechanice pojazdowej od 22 lat.

Dokonujemy napraw samochodów w szerokim zakresie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawie wszystkich marek samochodów. Cieszymy się dobrą opinią oraz dbamy o naszych klientów. Posiadamy miłą obsługę oraz nowoczesne zaplecze diagnostyczno-techniczne. Stosujemy najnowsze technologie i wykorzystujemy najlepszy sprzęt.

Dzięki umowom z najlepszymi dostawcami części zapewniamy ich wysoką jakość oraz atrakcyjne ceny.

Zakład posiada pięć stanowisk pracy, w tym dwa podnośniki i jedno stanowisko kanałowe. Urządzenia warsztatu to komputerowa geometria zawieszenia. Dwa testery diagnostyczne elektroniki samochodowej, urządzenie do obsługi klimatyzacji, zlewarko wysysarki olejowe, prasa hydrauliczna 30 ton.

Naszym celem jest wysłuchanie klienta, skupienie się na jego problemach oraz ich rozwiązanie w taki sposób, aby był on zadowolony z wykonanej usługi. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie i staramy się zawsze zadowolić klienta i sprostać jego potrzebom. Nie możemy się wypowiedzieć na temat opinii klientów, trzeba byłoby ich zapytać o to osobiście.

O firmie